\
logo

یکتا آیرون

فروشگاه آنلاین آهن آلات

آدرس دفتر تهران ، بزرگراه فتح ، کیلومتر ۴ ، مجتمع تجاری پارس امیر ، پلاک ۳۲
تلفن تماس ۰۲۱-۶۲۹۲۴

محصولات

لیست قیمت ناودانی

ناودانی

درباره ناودانی بیشتر بدانید‌

 

ناودانی ها پروفیل هایی هستند که درگروه مقاطع باز قرار می گیرند. این مقاطع آهن از یک جان افقی و دو بال عمودی تشکیل می شود و به شکل (U) می باشد.از این پروفیل ها در صنایع مختلفی از جمله صنعت ساختمان سازی استفاده می شود.

ناودانی ها اغلب به دو صورت ساده و مشبک تولید می شوند. ناودانی های ساده از ورق های گرم تولید می شوند و می توان آن ها را بصورت سرد یا گرم گالوانیزه کرد. اودانی های ساده از سایز 8 تا 16 تولید می شوندو از آن ها برای ساخت پل های باربر و دیگر موارد استفاده می شود.

ناودانی های مشبک از رق های گرم گالوانیزه شده بصورت سرد یا گرم تولید می شوند که از ان ها در ساخت قفسه های فولادی و دیگر مصارف استفاده می شود.

نحوه تولید ناودانی به دو صورت پرسی و فابریک می باشد. در روش پرسی، ورق های فولادی را با دستگاه های رول فرمینگ بصورت ناودانی در می آورند. در روش فابریک از همان ابتدا بصورت ناودانی از خط تولید خارج شده و به دو صورت سر و گرم بسته بندی می شوند

ناودانی ها به دو صورت سبک و سنگین تولید می شوند که تفاوت آن ها در وزنشان مشخص می شود. قیمت ناودانی در بازار متاثر از نوسانات موجود تغییر می کند اما در مقایسه با دیگر محصولات فولادی از  نوسان کمتری برخوردار می باشد.در حالت کلی ناودانی ها دارای دو نوع استاندارد UPE و UPN می باشند که استاندار UPE دارای بال های موازی بوده و استاندارد UPN دارای بال های مخروطی شکل می باشد

شکل ظاهری ناودانی ها بصورت زیر می باشد:

 

ناودانی

0

0